wesele-opole

Jakie balony na wesele?

Dekorując salę weselną trzeba pamiętać o wielu rzeczach, które mogą wpłynąć na odbiór uroczystości poślubnej. Wiele z tych rzeczy trzeba rozplanować co najmniej kilka miesięcy wstecz, by na spokojnie można było wprowadzać ewentualne zmiany. Jednym z elementów wpływających na to, czy wesele Opole jest udane są balony, które są jednym z najczęściej stosowanych dekoracji poślubnych. Sprawiają, że wygląd pomieszczenia jest weselszy, milszy oraz radosny. Dzięki nim w jakimś sensie wracamy do czasów dziecinnych, z którymi balony się kojarzą. Jednak trzeba wiedzieć, jak je stosować, by współgrały z całym otoczeniem.

 

Kolorystyka to podstawa

 

Tu nie sprawdzą się kontrasty, które będą od razu rzucały w oczy. Tu sprawdzi się klasyka oraz dobranie odcieni pod salę weselną, choć tu trzeba zastosować stonowane, lecz ciepłe barwy. Przy każdej okazji pasować będą białe i złote balony. Biel nawiązuje do koloru sukni ślubnej małżonki i oznacza też niewinność i czystość. Złoto dodaje luksusu i umila nasze oczy skromnym, klasycznym przepychem bez zbędnych udziwnień. Najlepiej wyglądają balony bez żadnych napisów, które mogłyby rozproszyć i odwrócić uwagę od najważniejszych bohaterów wesela w Opolu. Dopuszcza się zastosowanie innych kolorów, lecz muszą to być odcienie mało intensywne, tak jak brudny róż, beż, jasny błękit, czy też delikatny turkus. Takie kolory nie będą przeszkadzały, a umilą każde pomieszczenie poślubnych zabaw.

 

Tu można eksperymentować

 

Na każdą okazję sprawdzą się balony o tradycyjnych kształtach, które można przyczepić w każdym miejscu, choć najlepszymi miejscami są ściany sali weselnej, a w szczególności narożniki czy też górne części tuż przy suficie. Jednak zastosowanie samych tradycyjnych balonów może sprawić, że wesele Opole będzie nudne i monotonne. Tu sprawdzą się balony o różnorodnych wzorach nawiązujących do miłości, czy też do ślubu. Najlepiej pasują tu: serce, obrączka, suknia ślubna, czy też muszka. Jednak powinny być stosowane w ograniczonej ilości w wyznaczonych miejscach. Dużym zainteresowaniem cieszą się balony w kształcie liter, z których można ukształtować różnorodne napisy jak: LOVE, inicjały imion pary młodej, czy też pełne imiona lub daty. Coraz częściej stosuje się różnego rodzaju dekoracje na balony jak konfetti, wstążki, jak również kulki wsadzone wewnątrz balona. Takie dodatki mogą zaskoczyć gości i sprawić, że pomieszczenie (jak Gościniec pod Różą) będzie wyglądało wyjątkowo i świeciło niepowtarzalnym blaskiem.

 

Wszystko jest ważne

 

Dobierając balony trzeba brać pod uwagę wszystkie czynniki takie jak: temat uroczystości, kolor ścian, styl pomieszczenia, aktualne trendy, czy też indywidualne preferencje pary młodej. Nie można jednak przekraczać pewnej granicy dobrego smaku, by goście weselni nie czuli się nieswojo. Czasami brak eksperymentów i stawianie na klasykę to najlepsza i sprawdzona droga do udanego wesela w Opolu, a malutkie „usprawnienia” mogą bardziej ucieszyć oczy. Warto skonsultować dobór balonów ze specjalistami ślubnymi, którzy mają doświadczenie i wiedzę, która przyda się w dekorowaniu poszczególnych pomieszczeń. Wszystko po to, by zabawa poślubna była piękna i niezapomniana.


Opublikowano

w

przez

Tagi: