Chwytaki dwułupinowe czterolinowe

Czy wiecie, czym są chwytaki dwułupinowe czterolinowe? Pewnie dla większości z was brzmi to niezwykle tajemniczo. Wcale się nie dziwie, jednak z pewnością każdy chociaż raz widział je w akcji. Te konstrukcje o tajemniczej nazwie w znacznym stopniu przyczyniają się do szybszej pracy w wielu przedsiębiorstwach na całym świecie.

Firma Budrem — chwytaki dwułupinowe czterolinowe

Chwytaki dwułupinowe czterolinowe wykorzystywane są do usprawnienia załadunku materiałów sypkich przy pracach budowlanych, a także w przemyśle kopalnianym, kruszywach i rolnictwie. Oferowane przez firmę Budrem chwytaki to specjalne urządzenia najwyższej jakości wykorzystywane do przeładunku różnorodnych materiałów sypkich. Konstrukcja chwytaków składa się z dwóch łupin załadunkowych jednocześnie zamykanych. Chwytaki, w trakcie eksploatacji narażone są na duże obciążenia, dlatego materiały wykorzystane do ich produkcji muszą spełniać rygorystyczne normy wytrzymałościowe.

Dodatkowe wyposażenie chwytaków

Obecnie na rynku chwytaków trwa intensywny rozwój technologii. Oferowane produkty wyposażane są w różnego rodzaju dodatkowo elementy, które mają uprościć codzienną pracę. Wśród dodatków można zastosować wagę czy zabezpieczenia przed upuszczeniem w przypadku utraty ciśnienia. Mnogość dostępnych dodatków sprawia, że chwytaki są urządzeniami uniwersalnymi sprawdzającymi się w wielu ciężkich pracach.


Opublikowano

w

przez

Tagi: